Kurumsal

Kompozit Deck Uzmanı

Antalya ve Türkiye genelinde hizmet veren Deck Yapı, Adopen markası olan Deckado ve Adokapı'nın yetkili satış ve uygulama bayisidir. Deck Yapı ortaklarından Murat Bey'in sektöre girişi Deckado'nun ilk Türkiye satış sorumlusu olarak gerçekleşmiştir. Yaklaşık 10 yıllık kompozit deck birikimini Deck Yapı çatısı altında, satış ve montaj uygulama ile tüm Türkiye'ye sunmaktadır.

Deck Yapı olarak, dürüst, ilkeli ve iş ahlakına sahip çıkan tavrımızdan ödün vermemeye kararlıyız. Geniş hizmet yelpazemiz, dürüst, ilkeli hizmet anlayışımız ve profesyonel hizmet kalitesi ile sizleri Deck Yapı ile tanışmaya davet ediyoruz.

Vizyonumuz

“Türkiye'nin en kaliteli zemin kaplama markası” denildiğinde akla gelen ilk marka olanDeckado'yu ve uzun ömürlü ahşap kompozit kapı Adokapı'yı; satış, uygulama ve satış sonrası destek ile en iyi şekilde temsil etmek..

Misyonumuz

Deck Yapı'nın misyonu; müşterisini Antalya ve Antalya dışı olarak ayırt etmeksizin, modüler zemin kaplama konusunda en kaliteli ürünleri ve hizmeti sunarak, ‘Lider Modüler Zemin Kaplama Firması' olmaktır. Modüler zemin kaplama konusunda tüm Türkiye'yi kompozit deck uzmanlığı ile tanıştırmaktır.

İLETİŞİM

Zerdalilik Mahallesi Balıkçıoğlu Caddesi İsmail Balıkçıoğlu Apt. 14/A Muratpaşa ANTALYA

+90 242 312 17 11 - bilgi@deckyapi.com.tr

Tüm hakları saklıdır.

© 2019